Schladming-Dachstein / Haus am Ennstal

Apartmán Haus im Ennstal

Apartmán o velikosti 2+1 a rozloze 43m2 + 9m2 balkón. Byt je rozdělen na vstupní chodbu, ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládací rohovou sedačkou pro 2 osoby. Koupelna je se sprchovým koutem a WC. 

  • 1x manželská postel (2 osoby)
  • 1x rozkládací sedačka (2 osoby)

Cena za apartmán a noc: 1690 - 2700 Kč
Turistický poplatek v zimě je 1,5 euro/os. nad 15 let/noc. Závěrečný úklid 70 euro  (platí se předem převodem na účet). Povlečení a ručníky jsou v ceně.

V období od 13.5.- 1.11. jsou hosté povinni uhradit poplatek za Schladming Dachstein Sommercard (letní karta). Poplatek za Schladming Dachstein Sommercard je 6,5 euro/ osobu a noc. Děti narozené v roce 2016 a mladší dostávají Kids Card (dětskou kartu) zdarma. Děti narozené do roku 2016 platí poplatek 6,5 euro/noc. Karta začíná platit v den příjezdu od 13hod.

 

V období od 18.5. - 14.10.2018 nabízíme hostům v apartmánu v Haus am Ennstal letní kartu Schladming Dachstein Sommercard. 

Hosté hradí poplatek za 7,5 EUR/osoba/noc. Děti narozené v roce 2013 a mladší dostávají Kids Card (dětskou kartu) zdarma. Děti narozené do roku 2013 platí poplatek 6 EUR/noc. Karta začíná platit v den příjezdu od 13 hod.

SCHLADMING DACHSTEIN SOMMERCARD nabízí desítky atrakcí během letní dovolené zdarma: lanovky, muzea, koupaliště, autobusy, taxi, jízdy na koních, aktivity pro děti, lanová centra, zooparky, atd.

Podrobný seznam na http://www.sommercard.info/en/angebote

Lyžařské středisko Schladming-Dachstein je součástí "Ski amadé", největší lyžařské oblasti Rakouska a nabízí 175 km sjezdovek. 

Areál je tvořen čtveřicí propojených vrcholů Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Středisko je vybaveno špičkovým zasněžovacím zařízením, které umožňuje v kombinaci s převážně severně orientovanými svahy, zahájit zimní sezónu často již v polovině listopadu. Ve středisku jsou uměle zasněžovány všechny sjezdové tratě.

Specialitu pro labužníky zimních sportů nabízí vrchol Hochwurzen(sedmikilometrová sjezdová trať FIS), sedm kilometrů dlouhá sáňkařská dráha (provoz ve dne i večer) a profesionálně upravovaný a udržovaný snowpark pro snowboarding. 

CENY SKIPASŮ

https://www.hauser-kaibling.at/de 

Oblast Schladming-Dachstein je i v létě velmi oblíbeným a atraktivním rekreačním střediskem především díky pestré nabídce aktivit pro rodiny s dětmi, seniory i velice sportovní hosty.

Ať dáváte přednost umírněnému putování s celou rodinou nebo patříte ke skalním sportovcům, kteří zdolávají i ty nejstrmější horské vrcholy, - všichni si zde přijdete na své! Nekonečné kilometry tras pro horská kola čekají na milovníky horské cyklistiky, k nebi se tyčící vrcholy čekají na své dobyvatele a přes 300 horských jezer se těší na to, až budou moci osvěžit tělo i mysl pěších turistů.vOpravdovým dobrodružstvím jsou outdoorové sporty prováděné na zemi, ve vzduchu i ve vodě. Mezi oblíbené letní aktivity patří sjíždění řek na raftech, kanoistika, feraty, paragliding, lanová centra, letní sáňkařská dráha a další. Cyklostezky všech obtížností nabízejí nádherné túry na kolech. Dlouhá údolí lze projet křížem krážem. Náročnější cyklistiku nabízí cyklostezka Ennsradweg, která spojuje spolkové země Salzburg, Steiermark a Oberösterreich.

Zajímavé odkazy pro letní dovolnou:

https://www.hauser-kaibling.at/cs
http://www.planai.at/de/sommer
http://www.derdachstein.at/de

Podívejte se na krásné letní video a přijeďte do Schladming: